KOMPLEKSOWA OFERTA

Aparaty na zęby

W zależności od oczekiwań estetycznych pacjenta oraz występującej wady zgryzu stosujemy następujące aparaty na zęby:

– aparaty stałe
aparat stały metalowy i estetyczny jest najbardziej powszechnym rozwiązaniem pozwalającym skutecznie leczyć wady zgryzu. Posiadamy szeroki wachlarz wyboru rodzaju aparatu pod względem koloru, jakości i estetyki. Konieczne jest użytkowanie aparatu przez dłuższy okres, w celu utrzymania efektów leczenia ortodontycznego.

– kosmetyczne aparaty na zęby
to rodzaj aparatu stałego, jest on niemal całkowite niewidoczny – idealnie zlewa się z kolorem zębów, co oznacza, że aparat nie będzie dostrzegalny. Aparaty kosmetyczne są odporne na wszelkie przebarwienia i gwarantują komfort funkcjonowania w życiu publicznym.

– ruchome aparaty na zęby
posiadamy bardzo wiele rozwiązań aparatów ruchomych, które mają za zadanie korygować wady zgryzu, ale także pełnią rolę w utrwaleniu efektów leczenia.

Jeśli krzywe zęby i wady zgryzu przez wiele lat stały się kompleksem, warto przyjść do naszej kliniki i skorzystać ze sprawdzonych możliwości, jakie daje ortodoncja i zrealizować swoje marzenie o prostych i równych zębach.
Dla każdego pacjenta metoda leczenia dobierana jest indywidualnie do potrzeb i oczekiwań, aby wynikiem leczenia był naturalny i piękny uśmiech.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top