KOMPLEKSOWA OFERTA

Bezbolesne leczenie zębów

Wszystkie zabiegi wykonywane w naszej klinice są przeprowadzane bezboleśnie z odpowiednio dobranym do rodzaju zabiegu znieczuleniem, co zapewnienia naszym Pacjentom komfort.

Podczas przeprowadzania zabiegów w naszych gabinetach wykorzystujemy bardzo skuteczne nowoczesne preparaty i żele. Zabiegi przeprowadzamy bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym.

Każdorazowo przed rozpoczęciem zabiegu miejscowe znieczulenie błony śluzowej żelem lub spray’em, powoduje, że Pacjent nie czuje wkłucia. Po odczekaniu odpowiedniego dla Pacjenta i rodzaju zabiegu czasu, kolejnym krokiem jest odpowiednio podane – bez dużego ciśnienia – znieczulenie. Nowoczesne, bardzo wydajne preparaty stosowane w naszych gabinetach zapewniają efektywne znieczulenia dla Pacjentów w każdym wieku.

Nasze doświadczenie pozwala na odpowiednie dobranie i dozowanie znieczulenia, koniecznego do leczenia Pacjentów bez bólu w trakcie trwania całego zabiegu i po nim. Zapewniamy również naszym Pacjentom odpowiednią opiekę po wykonanych zabiegach i w czasie procesu gojenia.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top