KOMPLEKSOWA OFERTA

Periodontologia

Kompleksowo troszcząc się o zdrowie naszych pacjentów kładziemy duży nacisk na profilaktykę i diagnostykę, które w połączeniu z naszym doświadczeniem i wiedzą pozwalają na wczesne rozpoznanie chorób przyzębia, a następnie ich skuteczne leczenie. Choroby przyzębia to dziś częsta przypadłość pacjentów.

Rekomendujemy zabiegi periodontologiczne pacjentom, którzy zaobserwowali u siebie:
– krwawienie z dziąseł,
– przewlekłe oraz postępujące zapalenie przyzębia,
– kamień nazębny,
– rozchwianie zębów.

Wykorzystując zaawansowane technologie i najlepsze urządzenia, wykonujemy:
– leczenie ruchomości zębów,
– leczenie nadwrażliwości szyjek zębowych oraz krwawiących dziąseł,
– skaling (suwanie kamienia nazębnego),
– kiretaże.

Wszystkie niezbędne do dokładnej diagnostyki chorób przyzębia zdjęcia RTG zębów wykonujemy na miejscu w naszej klinice na każdym etapie leczenia. W naszej klinice oferujemy pełny zakres leczenia z zakresu zabiegów periodontologicznych . Skutecznie leczymy wszystkie choroby przyzębia oraz błony śluzowej. Wykonujemy zabiegi kompleksowo i precyzyjnie, tak by móc na każdym etapie leczenia zatrzymać rozwój choroby.

W leczeniu chorób przyzębia bardzo ważną rolę pełnią zabiegi profesjonalnej higienizacji. Na wczesnym etapie choroby wystarczą przeprowadzane przez nas zabiegi skalingu oraz kiretażu, podczas których usuwane są przyczyny zapalenia.

W przypadkach bardziej zaawansowanego stadium choroby z powodzeniem wykonujemy korekty uszkodzonego dziąsła i kości poprzez zastosowanie materiałów do regeneracji utraconych tkanek.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top