KOMPLEKSOWA OFERTA

Stomatologia estetyczna

Dbając o dobre samopoczucie naszych pacjentów, na każdym etapie przeprowadzanych zabiegów, adaptujemy osiągnięcia współczesnej stomatologii estetycznej i dostosowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb i problemów naszych pacjentów. Zabiegi stomatologii estetycznej stosowane w naszym centrum pozwalają na pełne zaprojektowanie uśmiechu pacjenta w każdym wieku.

W oparciu o kompleksowa diagnostykę i nowoczesny sprzęt przeprowadzamy indywidualnie dobrane zabiegi z zakresu odbudowy zębów:
– korekcji kształtu, koloru,
– usunięcia przebarwień,
– odtwarzanie złamanych zębów,
– korekcja przekrzywień, przerw etc.

Spełniając wymagania pacjentów, dobieramy odpowiednie zabiegi w sposób, który gwarantuje uzyskanie zdrowego, estetycznego i naturalnego uśmiechu. Z każdym z naszych pacjentów uzgadniamy indywidualny plan leczenia, który ma na celu zdefiniowanie ostatecznego efektu zgodnie z oczekiwaniem pacjenta co do czasu, efektu i ceny.

Z sukcesem przeprowadzamy również wybielanie zębów, które poprawiają estetykę:
– gabinetowe wybielanie (pozwalające na szybką zmianę koloru zębów podczas jednej wizyty),
– alternatywnie rozwiązanie wykorzystujące nakładki do wybielania domowego oraz zabiegi higienizacji (m.in. piaskowanie).

Wszystkie zabiegi leczenia i odbudowy estetycznej przeprowadzamy kładąc nacisk na komfort naszych pacjentów, dlatego wykonujemy je bezboleśnie, w indywidualnie dobranym znieczuleniu.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top