KOMPLEKSOWA OFERTA

Leczenie kanałowe pod mikroskopem

Od wielu lat przeprowadzamy w naszym centrum skuteczne leczenie kanałowe (endodontyczne) w powiększeniu, co gwarantuje najwyższą jakość. Skuteczne leczenie kanałowe z wykorzystaniem lup i mikroskopu wymaga precyzji, doświadczenia i wykorzystania nowoczesnego sprzętu oraz materiałów. W naszym centrum do pracy w powiększeniu wykorzystujemy mikroskop Smartoptic oraz maszynowe i ultradźwiękowe narzędzia do oczyszczania kanałów.

Doświadczenie w przeprowadzaniu zabiegów leczenia kanałowego pod mikroskopem i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu pozwala na bardzo precyzyjne oczyszczenie systemu kanałowego i jego udrożnienie co w efekcie końcowym daje duże prawdopodobieństwo na uratowanie zęba i jego skuteczną odbudowę.

Skuteczne leczenie kanałowe jest podzielone na kilka etapów:
– przeprowadzamy kompleksową diagnostykę,
– po zakwalifikowaniu zęba do leczenia kanałowego przeprowadzamy w powiększeniu oczyszczenie kanałów korzeniowych w chorym zębie,
– po weryfikacji oczyszczenia kanałów przystępujemy do wypełnienia kanałów w sposób idealnie szczelny z wykorzystaniem nowoczesnych, sprawdzonych materiałów.

Skuteczne leczenie kanałowe przeprowadzane w naszym centrum oraz nasze doświadczenie, nowoczesny sprzęt i materiały gwarantują najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top