KOMPLEKSOWA OFERTA

Implanty

W naszym gabinecie wykorzystujemy osiągnięcia współczesnej stomatologii, aby uzupełniać braki zębowe przywracając naturalny i piękny uśmiech. Nasze doświadczenie pozwala nam na twierdzenie, że implanty to najbardziej optymalna metoda w przypadku odbudowy pełnego uzębienia.

Implanty doskonale sprawdzają się w leczeniu pojedynczych lub większych braków zębowych, jak również w przypadku całkowitego braku uzębienia. Jeśli nie ma przeciwskazań zdrowotnych, implanty są najlepszym rozwiązaniem dla pacjentów, którzy z różnych powodów stracili swoje naturalne zęby. Dzięki kompleksowym zabiegom chirurgicznym i stosowaniu w naszym gabinecie najlepszych rozwiązań implantologicznych zapewniamy skuteczne i efektywne implantacje zębów. Stosujemy implanty światowych uznanych producentów, które idealnie imitują naturalny wygląd zębów i zapewniają najwyższą estetykę uzębienia pacjenta po przeprowadzanych zabiegach.

Wieloletnie doświadczenie, kompleksowa diagnostyka i jakość wykonywania przez nas zabiegów pozwalają na odtworzenie zdrowego i pięknego uśmiechu każdemu z naszych pacjentów w konkurencyjnej cenie.

Przeprowadzane leczenie implantologiczne może być jedno- lub wieloetapowe w zależności od indywidualnych przypadków. Odbywa się ono przy zastosowaniu implantów odwzorujących naturalny wygląd i funkcje naturalnego zęba. W przypadku zaniku kości, na której osadzany jest implant stosujemy zabiegi odbudowujące kość certyfikowanym materiałem kostnym.

Zachowując pełną transparentność w kontaktach z naszymi pacjentami istotnym elementem, który stosujemy w procesie leczenia, a tym bardziej w implantologii zębów to przedstawienie pacjentowi indywidualnego planu leczenia z wykazaniem możliwości i niezbędnych zabiegów oraz kosztów.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top