KOMPLEKSOWA OFERTA

Stomatologia zachowawcza

Obszar stomatologii zachowawczej to profilaktyka oraz leczenie ubytków powstałych na skutek próchnicy, urazów lub starcia zębów. Dzięki kompleksowej diagnostyce jest możliwość wczesnego zdiagnozowania i usunięcia próchnicowo zmienionych tkanek zęba. A to pozwala uniknąć powikłań w postaci bólu zęba i dyskomfortu w jamie ustnej. Regularne wizyty i wczesne wykrycie nieprawidłowości pozwalają na rozwiązanie problemów w jamie ustnej z wyprzedzeniem, co pozwala pacjentom znacznie dłużej cieszyć się własnymi, naturalnymi zębami.

Dla osiągnięcia najlepszego efektu estetycznego stosujemy nowoczesne materiały kompozytowowe, które pozwalają na odbudowę zębów przednich i tylnych w sposób niezauważalny, a zarazem na przywrócenie prawidłowej funkcji każdego zęba.

W rozległych odbudowach zębów bocznych wykonujemy rekonstrukcje typu inlay/onlay materiałami kompozytowymi i porcelanowymi, co zapewnia większą trwałość i wytrzymałość zęba, a dodatkowo kreuje wspaniały efekt estetyczny.

Dbamy o naturalny biały kolor zębów naszych pacjentów stosując skuteczne metody wybielania zębów, kompleksowy zakres usług pozwala naszym pacjentom cieszyć się pięknym uśmiechem przez wiele lat.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top