KOMPLEKSOWA OFERTA

Rekonstrukcja zwarcia

Kompleksowa diagnostyka oraz nasze wieloletnie doświadczenie pozwalają na skuteczne leczenie dolegliwości układu narządu żucia. W jego skład wchodzi kilka ściśle powiązanych ze sobą elementów: kości szczęki, żuchwa, mięśnie, układ nerwowy i oczywiście zęby.

Zaburzenia zwarcia, czyli nieprawidłowości związane z nieodpowiednim kontaktem pomiędzy zębami w szczęce i żuchwie są jedną z poważniejszych nieprawidłowości, które dotykają pacjentów. Nieleczone problemy ze zwarciem z biegiem czasu mogą przekształcić się w chorobę okluzyjną, powodującą m.in. bóle głowy oraz przedwczesne niszczenie zębów.

Do kompleksowego leczenia zaburzeń zwarcia należy również odbudowa zniszczonych zębów. W celu usunięcia wszystkich dolegliwości i następstw, powodujących zniszczenie zębów, przeprowadzamy rekonstrukcje zwarcia, zapewniając odbudowę poprawnych funkcji żucia z jednoczesnym przywróceniem estetycznych i naturalnie wyglądających zębów.

Przeprowadzane przez nas kompleksowe diagnozowanie i leczenie zaburzeń okluzyjnych, to nie tylko protetyczne odbudowy zębów, ale przede wszystkim usuwanie wielu dolegliwości związanych z funkcjonowaniem całego organizmu.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top