KOMPLEKSOWA OFERTA

Protetyka

W naszej klinice oferujemy Państwu pełen zakres usług protetycznych, zapewniając pacjentom naturalny i estetyczny piękny uśmiech. Od wielu lat zajmujemy się protetyką, czyli dziedziną stomatologii poświęconą odtwarzaniu warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich uszkodzeniu.

Końcowy efekt estetyczny wykonywanych przez nas zabiegów to wypadkowa naszego doświadczenia i wiedzy, a przeprowadzane przez nas kompleksowe leczenie protetyczne daje długotrwały efekt.

Dzięki stosowanym przez nas zabiegom protetycznym, zapewniamy naszym pacjentom piękny i naturalny uśmiech, a brak zębów czy ich niezdrowy wygląd pozostaje tylko wspomnieniem. Z każdym z pacjentów w trakcie uzgadniania indywidualnego planu leczenia, uwzględniamy jego oczekiwania estetyczne, czasowe i zasoby finansowe.

Przeprowadzane przez nas leczenie protetyczne ma na celu przywrócenie prawidłowego funkcjonowania całego układu zgryzowego. Dlatego musi być one prowadzone całościowo, kompleksowo, co wiąże się z gwarancją najlepszego efektu końcowego wykonanych zabiegów.

W zależności od obszaru i miejsca braków zębowych, proponujemy różnego rodzaju uzupełnienia protetyczne:
– korony i mosty,
– implanty
– protezy osiadające
– protezy szkieletowe
– estetyczne wypełnienia inlay/onlay.

Wszystkie zabiegi przeprowadzamy zgodnie z zasadami okluzji, tak, aby po wykonanych zabiegach zęby się nie ścierały a protezy były trwałe.

centrum dentystyczne michał korba

W naszym centrum zapewniamy

Scroll to Top