nowoczesność i doświadczenie

Dlaczego my

Oferujemy kompleksowe usługi w jednym miejscu.
Naszym celem jest przywrócenie pięknego i zdrowego uśmiechu.
Służymy Państwu bogatym doświadczeniem, rzetelną wiedzą i wykwalifikowanym personelem. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możemy szybko i trafnie zdiagnozować pacjenta. Mając na uwadze Państwa czas zapewniamy możliwie elastyczne terminy wizyt.
W celu zwiększenia dostępności, oferujemy możliwość płatności ratalnej. To właśnie państwa zadowolenie i długotrwałe efekty leczenia są naszym priorytetem.

KOMPLEKSOWA OFERTA

W naszym centrum stomatologicznym zapewniamy kompleksową diagnostykę i leczenie z zakresu :

DIAGNOSTYKA I PROFILAKTYKA

Nowoczesna diagnostyka

W naszym centrum zapewniamy najwyższą jakość kompleksowych usług, dlatego kładziemy szczególny nacisk na diagnostykę i profilaktykę. Badanie wykonujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu RVG:– radiowizjografu (Myray ZEN X), – pantomografu ( Carestream CS8100). Przeprowadzana cyfrowa diagnostyka i jakość wykonywanych zdjęć pozwala na zdiagnozowanie już na wczesnym etapie możliwych problemów i podjęcie z wyprzedzeniem leczenia niewidocznych gołym okiem zmian tkanek zęba czy kości. Skuteczne cyfrowe badanie pozwala uniknąć powikłań, bólu i dyskomfortu w jamie ustnej pacjenta. Przeprowadzamy również przed przygotowaniem indywidualnego planu dla pacjenta, a decyzje o ostatecznej formie działań podejmujemy wspólnie z pacjentem w oparciu o wykonaną odpowiednio diagnostykę.
Scroll to Top